Rozvrh hodin
Školní rok: 2023/2024
1. třída
Hodina |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
Od - Do |
9:00 - 9:45 |
9:55 - 10:40 |
11:00 - 11:45 |
12:10 - 12:55 |
13:05 - 13:50 |
14:00 - 14:45 |
14:55 - 15:40 |
15:50 - 16:35 |
Pondělí |
ČJ
Harlasová |
ČJ
Harlasová |
M
Harlasová |
EST
Šejnostová |
AJ
Hábovčíková |
|
|
|
Úterý |
S
Harlasová |
S
Harlasová |
ČS
Harlasová |
ČJ
Harlasová |
AJ
Harlasová |
|
|
|
Středa |
ČJ
Harlasová |
ČJ
Harlasová |
M
Harlasová |
AJ
Harlasová |
S
Harlasová |
|
|
|
Čtvrtek |
ČJ
Harlasová |
M
Harlasová |
AJ
Gacek |
ČS
Harlasová |
|
|
|
|
Pátek |
ČJ
Harlasová |
M
Harlasová |
AJ
Harlasová |
EST
Harlasová |
EST
Harlasová |
|
|
|
Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.
2. třída
Hodina |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
Od - Do |
8:00 - 8:45 |
9:00 - 9:45 |
9:55 - 10:40 |
11:00 - 11:45 |
12:10 - 12:55 |
13:05 - 13:50 |
14:00 - 14:45 |
14:55 - 15:40 |
Pondělí |
|
ČJ
Daňková |
ČJ
Daňková |
M
Daňková |
AJ
Hábovčíková |
S
Daňková |
|
|
Úterý |
|
S
Daňková |
S
Daňková |
ČJ
Daňková |
ČS
Daňková |
|
|
|
Středa |
|
ČJ
Daňková |
ČJ
Daňková |
M
Daňková |
EST
Šejnostová |
AJ
Hábovčíková |
|
|
Čtvrtek |
AJ
Gacek |
AJ
Gacek |
ČJ
Daňková |
M
Daňková |
EST
Daňková |
EST
Daňková |
|
|
Pátek |
|
ČJ
Daňková |
ČS
Daňková |
M
Daňková |
AJ
Hábovčíková |
EST
Daňková |
|
|
Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.
3. třída
Hodina |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
Od - Do |
8:00 - 8:45 |
9:00 - 9:45 |
9:55 - 10:40 |
11:00 - 11:45 |
12:10 - 12:55 |
13:05 - 13:50 |
14:00 - 14:45 |
14:55 - 15:40 |
Pondělí |
|
ČJ
Šejnostová |
ČJ
Šejnostová |
M
Šejnostová |
AJ
Svatoš |
ČS
Šejnostová |
|
|
Úterý |
AJ
Gacek |
AJ
Gacek |
ČJ
Šejnostová |
M
Šejnostová |
ČJ
Šejnostová |
S
Daňková |
|
|
Středa |
|
S
Šejnostová |
S
Šejnostová |
ČJ
Šejnostová |
AJ
Svatoš |
M
Šejnostová |
EST
Hábovčíková |
|
Čtvrtek |
|
ČJ
Šejnostová |
ČJ
Šejnostová |
M
Šejnostová |
EST
Šejnostová |
EST
Šejnostová |
|
|
|
Pátek |
|
ČJ
Šejnostová |
ČS
Šejnostová |
AJ
Svatoš |
EST
Šejnostová |
EST
Šejnostová |
|
|
Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.
4. třída
Hodina |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
Od - Do |
8:00 - 8:45 |
9:00 - 9:45 |
9:55 - 10:40 |
11:00 - 11:45 |
12:10 - 12:55 |
13:05 - 13:50 |
14:00 - 14:45 |
14:55 - 15:40 |
Pondělí |
|
ČJ
Křenková |
ČJ
Křenková |
M
Stankuš |
ČS
Křenková |
EST
Křenková |
|
Úterý |
|
ČJ
Křenková |
ČS
Křenková |
M
Stankuš |
EST
Křenková |
EST
Křenková |
EST
Křenková |
S
Sorudo |
Středa |
|
S
Křenková |
S
Křenková |
AJ
Hábovčíková |
M
Stankuš |
ČJ
Křenková |
|
|
Čtvrtek |
AJ
Orsini |
M
Stankuš |
AJ
Gacek |
ČJ
Křenková |
ČJ
Křenková |
EST
Hábovčíková |
|
|
Pátek |
|
ČJ
Křenková |
M
Stankuš |
AJ
Hábovčíková |
ČS
Křenková |
PC
Vrtný |
|
|
Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.
5. třída
Hodina |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
Od - Do |
8:00 - 8:45 |
9:00 - 9:45 |
9:55 - 10:40 |
11:00 - 11:45 |
12:10 - 12:55 |
13:05 - 13:50 |
14:00 - 14:45 |
14:55 - 15:40 |
Pondělí |
|
ČJ
Kozubková |
ČJ
Kozubková |
M
Kozubková |
EST
Kozubková |
EST
Kozubková |
PC
Vrtný |
|
Úterý |
AJ
Orsini |
M
Kozubková |
AJ
Gacek |
ČJ
Kozubková |
ČJ
Kozubková |
ČS
Kozubková |
S
Sorudo |
|
Středa |
|
ČJ
Kozubková |
ČJ
Kozubková |
M
Kozubková |
EST
Hábovčíková |
ČS
Kozubková |
|
|
Čtvrtek |
|
S
Kozubková |
S
Kozubková |
ČJ
Kozubková |
M
Kozubková |
AJ
Svatoš |
EST
Kozubková |
|
Pátek |
|
AJ
Svatoš |
ČJ
Kozubková |
M
Kozubková |
ČS
Kozubková |
EST
Kozubková |
|
|
Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.
6. třída
Hodina |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
Od - Do |
8:00 - 8:45 |
9:00 - 9:45 |
9:55 - 10:40 |
11:00 - 11:45 |
11:55 - 12:40 |
13:05 - 13:50 |
14:00 - 14:45 |
14:55 - 15:40 |
Pondělí |
|
AJ
Svatoš |
ČJ
Beyerová |
EST
Mišák |
EST
Mišák |
M
Stankuš |
PROJ
Beyerová |
Úterý |
|
ČJ
Beyerová |
M
Stankuš |
PŘ
Patrasová |
AJ
Orsini |
Z
Holub
|
PC
Vrtný |
|
Středa |
|
F
Holub |
ČJ
Beyerová |
M
Stankuš |
D
Vrtný |
AJ
Svatoš |
VO
Křenková |
|
Čtvrtek |
|
SZ
Křenková |
SZ
Křenková |
PŘ
Patrasová |
AJ
Orsini |
D
Vrtný |
EST/Logika
Svatoš |
|
Pátek |
|
M
Stankuš |
EST
Hábovčíková |
F
Holub |
ČJ
Beyerová |
Z
Holub |
|
|
Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.
7. třída
Hodina |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
Od - Do |
8:00 - 8:45 |
9:00 - 9:45 |
9:55 - 10:40 |
11:00 - 11:45 |
11:55 - 12:40 |
13:05 - 13:50 |
14:00 - 14:45 |
14:55 - 15:40 |
Pondělí |
|
D
Beyerová |
M
Stankuš |
ČJ
Kropáčková |
F
Holub |
EST
Mišák |
EST
Mišák |
|
Úterý |
|
ČJ
Kropáčková |
PŘ
Patrasová |
AJ
Orsini |
M
Stankuš |
PROJ
Beyerová |
SZ
Holub |
|
Středa |
|
AJ
Svatoš |
Z
Holub |
ČJ
Kropáčková |
ŠJ
Herdegenová |
ŠJ
Herdegenová |
PC
Vrtný |
EST/Logika
Vrtný |
Čtvrtek |
|
AJ
Orsini |
F
Holub |
ČJ
Kropáčková |
M
Stankuš |
D
Beyerová |
EST
Hábovčíková |
|
Pátek |
|
SZ
Beyerová |
SZ
Beyerová |
PŘ
Patrasová |
M
Stankuš |
AJ
Svatoš |
Z
Holub |
|
Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.
8. třída
Hodina |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
Od - Do |
8:00 - 8:45 |
9:00 - 9:45 |
9:55 - 10:40 |
11:00 - 11:45 |
11:55 - 12:40 |
13:05 - 13:50 |
14:00 - 14:45 |
14:55 - 15:40 |
Pondělí |
M
Stankuš |
PŘ
Patrasová |
ČJ
Kropáčková |
Z
Holub |
M
Stankuš |
AJ
Svatoš |
SZ
Holub |
|
Úterý |
PŘ
Patrasová |
M
Stankuš |
AJ
Orsini |
ČJ
Kropáčková |
D
Vrtný |
|
ŠJ
Herdegenová |
ŠJ
Herdegenová |
Středa |
ČJ
Kropáčková |
ČJ
Kropáčková |
AJ
Svatoš |
D
Vrtný |
F
Holub |
CH
Patrasová |
PROJ
Holub |
|
Čtvrtek |
Z
Holub |
ČJ
Kropáčková |
AJ
Orsini |
M
Stankuš |
F
Holub |
|
EST
Daňková |
EST
Daňková |
Pátek |
|
SZ
Holub |
SZ
Holub |
M
Stankuš |
CH
Patrasová |
EST
Hábovčíková |
PC
Vrtný |
|
Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.
9. třída
Hodina |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
Od - Do |
8:00 - 8:45 |
9:00 - 9:45 |
9:55 - 10:40 |
11:00 - 11:45 |
11:55 - 12:40 |
13:05 - 13:50 |
14:00 - 14:45 |
14:55 - 15:40 |
Pondělí |
ČJ
Kropáčková |
ČJ
Kropáčková |
M
Vrtný |
AJ
Svatoš |
D
Vrtný |
NJ
Beyerová |
VO
Křenková |
|
Úterý |
Z
Holub |
AJ
Orsini |
ČJ
Kropáčková |
F
Holub |
CH
Patrasová |
|
EST
Mišák |
EST
Mišák |
Středa |
M
Vrtný |
M
Vrtný |
ČJ
Kropáčková |
AJ
Svatoš |
CH
Patrasová |
D
Vrtný |
PŘ
Patrasová |
|
Čtvrtek |
PŘ
Patrasová |
F
Holub |
ČJ
Kropáčková |
AJ
Orsini |
M
Vrtný |
|
PROJ
Holub |
PC
Vrtný |
Pátek |
|
SZ
Libichová |
SZ
Libichová |
M
Vrtný |
Z
Holub |
NJ
Bayerová |
EST
Hábovčíková |
|
Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.